Foto

Silně opilý cizinec se zranil při pádu z elektrokoloběžky

Zraněného muže museli záchranáři transportovat do nemocnice

středa 20. října 17:51 , aktualizace 17:58

Alkohol Cizinci Nehody

Partner článku – Hop Taxi • 607 277 277

     Záchranáři i policisté vyjížděli v pondělí před půlnocí do Rozvadova k nahlášené havárii a zranění jezdce na elektrokoloběžce. "Ve směru od hlavní silnice k bytovému domu jel na elektrokoloběžce čtyřiačtyřicetiletý cizinec, který při sjezdu z dlážděné komunikace na asfalt vjel do nerovnosti, neudržel stabilitu a z koloběžky upadl na zem," popsala tisková mluvčí policie s tím, že muž při pádu utrpěl zranění hlavy, se kterým byl záchrannou službou transportován do nemocnice.
     Ještě před tím s ním policisté provedli dechovou zkoušku, která vyšla s pozitivním výsledkem přesahujícím dvě promile alkoholu. Havárií se dopravní policisté i nadále zabývají a zároveň v souvislosti s tímto případem připomínají, že pro jezdce na elektrokoloběžce platí stejná pravidla jako pro cyklisty, tedy i při jízdě na elektrokoloběžce či koloběžce platí nulová tolerance alkoholu.

Foto PČR

 


Hop Taxi • 607 277 277

Jsme sdružení taxikářů v Plzeňském kraji a pro zákazníky udržujeme skvělé ceny. Naši řidiči jsou prověření profesionálové a jsou pro Vás k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, a to buď na telefonu nebo naší mobilní aplikaci.