Bulhar si to v autě štrykoval s více jak třemi promile

Cizinec u sebe neměl ani řidičský průkaz

14. května 2018 09:42 , aktualizace 09:59

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři

     Policisté obvodního oddělení Hrádek v neděli navečer zastavili před prodejnou ve Strašicích osobní vozidlo Ford Mondeo, které řídil čtyřicetiletý cizinec, dle našich informací Bulhar.
     "Policisté řidiče vyzvali k předložení dokladů předepsaných pro řízení a provoz vozidla. Doklady k vozidlu řidič předložil, ale řidičský průkaz při sobě neměl. Při kontrole se podrobil dechové zkoušce, která byla s pozitivním výsledkem. Na displeji přístroje se ukázala hodnota přesahující tři promile alkoholu v dechu," popsala mluvčí policie.
     Následoval standardní převoz opilce na odběr krve a policisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky a případem se nadále zabývají.

Foto: Ilustrační

Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.