Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto Video

Zloděj z Datartu dopaden, policisté vám děkují za pomoc

Policisté pátrali po zloději, který si nacpal notebook do kalhot

26. května 2021 12:01 , aktualizace čtvrtek 27. května 14:29

Krádež Pátrání

Aktualizováno:

     Policisté děkují veřejnosti za získané poznatky. Totožnost muže je již policistům známa.

Původní článek:

     Do prodejny Datart v Plzni na Borských polích přišel včera v 10,25 a zamířil si to přímo k vystaveným notebookům. Během chvíle si vybral HP ENVY X360 za devatenáct tisíc korun, odpojil ho od přívodního kabelu, ukryl do kraťasů a prodejnu okamžitě opustil, samozřejmě aniž by počítač zaplatil.


     Policisté pátrají nejen po pachateli, ale i po odcizené elektronice. Policisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu krádež. V rámci objasňování případu policisté získali kamerový záznam, na kterém je zachycen muž podezřelý ze spáchání protiprávního jednání.

     Policisté se obrací na širokou veřejnost se žádostí o pomoc při objasňování případu. Vyzývají občany, kteří jsou schopni identifikovat muže zachyceného na přiloženém záznamu z kamery, aby se osobně přihlásili na nejbližší obvodní oddělení Policie České republiky nebo zavolali na bezplatnou linku 158. Za případné poznatky policisté děkují.


 
Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.