Foto

Hledá se e-kolo Crussis E-Jágr 68 výrobní číslo CX1930414

Toto unikátní elektrokolo bylo odcizeno na Slovanech v Barrandově ulici

23. listopadu 2020 16:51 , aktualizace 18:18

Cyklista Krádež Pátrání

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

     V Plzni bylo odcizeno zcela výjimečné elektrokolo vyrobené v limitované sérii pouhých sto kusů. Jde o elektrokolo Crussis E-Jágr 68 výrobní číslo CX1930414. Tato elektrokola byla vyrobena na počest české sportovní legendy, Jaromíra Jágra, e-kolo má devětadvacítková kola, hliníkový rám se středovým motorem BOSCH Performance CX, displej BOSCH Intuvia a odpruženou vidlici ROCKSHOX FS Recon RL Air 29.
     Ke krádeži došlo v neděli mezi šestou a sedmou hodinou ráno na Slovanech v Barrandově ulici. Zloděj překonal elektrická vrata garáže patřící k bytové jednotce a kolo v ceně téměř sto tisíc odcizil. Policisté po e-kole i po pachateli samozřejmě intenzivně pátrají a rádi přijmou veškeré informace vedoucí k objasnění případu na kterékoli služebně policie nebo na telefonní lince 158.


 Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!