Foto

Čtyři hledaní za dva dny

Jeden na sebe upozornil krádeží, další tři poznali strážníci

3. prosince 2019 10:42 , aktualizace 10:43

Bezdomovci Cizinci Krádež Městská policie Zadržení pachatele

Partner článku – Bezpečnostní služba Sany Guard

     Krádež v obchodě se v pátek 29. listopadu večer nevydařila čtyřiatřicetiletému muži z Plzně.
     Chuť na slazené plnotučné mléko, které se pokusil pronést v kapse bundy přes pokladnu v prodejně v Lochotínské ulici, mu vynesla zadržení pracovníkem ostrahy, který si jeho počínání všiml na kamerách.
     Muž se ke krádeži přivolaným strážníkům přiznal, odcizené zboží dokonce následně zaplatil, ale z obchodu stejně zamířil na policejní oddělení. Strážníci totiž dalším prověřováním zjistili, že po muži pátrá policie.

     Další tři muže v pátrání zajistili strážníci ze stanice Územně strážní služby a ze služebny Městské policie Plzeň-Střed.
     Při ranní páteční kontrole zadrželi strážníci ze stanice Územně strážní služby při kontrole opuštěné budovy sběrného dvora v Heyrovského ulici jednačtyřicetiletého muže, jehož jméno figurovalo na seznamu osob v celostátním pátrání.
     Stejná hlídka se vydala o dvě hodiny později na kontrolu provizorně postaveného přístřešku v Borské ulici, kde zastihla sedmadvacetiletého cizince, hledaného policií.
      V noci z pátku na sobotu si všimla hlídka strážníků u čerpací stanice Shell v Přemyslově ulici ještě osmnáctiletého mladíka, po jehož ztotožnění vyšlo najevo, že je také hledaný. 

Foto: MP

 


Bezpečnostní služba Sany Guard

Ostraha objektů • Pult centralizované ochrany • Montáže EZS a EPS • Patrolovací služba • Přeprava finančních hotovostí a cenin • Pořádková služba • Poradenská služba v oblasti zabezpečení osob a majetku • Recepční a úklidové služby.