Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Při razii zadrželi pět cizinců

Policisté dále pokračují v kontrolách firem i ubytoven

4. května 2021 13:35 , aktualizace 13:41

Cizinci Ubytovny

     Policisté samozřejmě stále pokračují v pobytových kontrolách cizinců v celém Plzeňském kraji a nyní se Cizinecká policie zaměřila na Stříbro, kde ve spolupráci s policisty z obvodního oddělení v minulém týdnu provedla kontroly v jedné z firem i na několika ubytovnách.

     V úterý 27. dubna od dopoledních hodin celkem patnáct policistů provádělo kontroly cizinců na třech tamních ubytovnách a v jedné firmě zaměřené na zaměstnávání cizinců. Tyto objekty byly vytipovány za účelem kontrol i po dohodě s vedením města, které o provedení kontrol projevilo samo zájem. "Při prováděné pobytové kontrole na ubytovnách policisté na jedné z nich zkontrolovali devětadvacet cizinců, přičemž u dvou zjistili, že na území České republiky vstoupili v rozporu s ochranným opatřením Ministerstva zdravotnictví proti šíření nemoci, a proto byli hlídkou zajištěni a následně převezeni k provedení potřebných úkonů. Na dalších dvou ubytovnách zkontrolovali celkem čtyřiadvacet cizinců, v těchto případech pak byly kontroly bez závad.
     Ve vytipované firmě policisté zkontrolovali dvacet zaměstnaných cizinců, přičemž u dvou z nich zjistili nedostatky, které byly důvodem pro zahájení správního vyhoštění z přechodného pobytu. Policisté je proto zajistili a následně eskortovali na cizineckou policii k provedení dalších úkonů. S jedním cizincem navíc správní řízení o vyhoštění z přechodného pobytu zahájili přímo na místě,"
popsala tisková mluvčí policie s tím, že policisté se pobytovými kontrolami na ubytovnách i ve vytipovaných firmách nejen na Stříbrsku chtějí zabývat i v následujících měsících. 

Foto PČR

 Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.