Foto Video

Čtyři zadržení a tři zranění

Kriminalisté se již od noci intenzivně věnují případu hromadné rvačky

neděle 19. května 12:19 , aktualizace 12:29

     Aktualizujeme informace z noční bitky v Zahradní ulici. Kriminalisté se tomuto případu již od noci intenzivně věnují a již také zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu výtržnictví v jednočinném souběhu s přečinem ublížení na zdraví. Mluvčí policie také potvrdila zadržení celkem čtyř mužů.
     Jak jsme již uvedli, během bitky nejhůře dopadl cizinec, údajně Lotyš, který byl společně se Slovákem transportovaný do nemocnice, třetím poraněným měl být Čech, který měl být také pořezaný, ale ošetření na místě odmítl.

Původní článek

     V noci na dnešek po deváté hodině došlo na ubytovně v Zahradní ulici v Plzni k bitce několika lidí. Z místa bylo původně nahlášeno pobodání dvou mužů.  Na místo vyjelo několik vozidel záchranářů a policistů včetně Krajské zásahové jednotky. 
     Bitka se odehrála v nejvyšším patře a konflikt měl vypuknout mezi Lotyšem a Slovákem, přičemž více zraněný byl Lotyš. Slovák kladl policistům značný odpor, takže na jeho zpacifikování musely být použity donucovací prostředky.
   Zatím není jasné kolik lidí se celkem do konfliktu zapojilo, záchranáři z místa transportovali dva muže, dle mluvčí ZZS mimo ohrožení života, ale někteří utekli ještě před příjezdem záchraných složek.
    
Dle policie by měli být zranění celkem tři: "Plzeňští policisté od včerejšího dne prověřují okolnosti případu, kdy se na ubytovně v Plzni při rvačce vzájemně pobodali tři muži ve věku 45 let, 41 let a 38 let. Všichni byli pod vlivem alkoholu. Na místo vyjeli i plzeňští kriminalisté," uvedla mluvčí policie.
    V případě nových informací samozřejmě budeme aktualizovat.