Foto

Cyklista nepřežil - policisté hledají svědky noční události

Dnes v noci mezi Lhotou u Stříbra a Sytnem zemřel za neobjasněných okolností muž

sobota 20. listopadu 16:07 , aktualizace 16:51

Pátrání

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři

     V souvislosti s případem, který se stal dnes někdy před druhou hodinou ranní, se kriminalisté obracejí na veřejnost s žádostí o pomoc.

     "Těsně po druhé hodině ráno přijali policisté oznámení o zraněném cyklistovi, který leží uprostřed komunikace na účelové silnici mezi obcemi Lhota u Stříbra a Sytno. Na místo vyjela zdravotní záchranná služba, která prováděla resuscitaci cyklisty, ta ale bohužel byla i přes veškerou snahu záchranářů neúspěšná," uvedla mluvčí policistů s tím, že policisté následně cyklistu ztotožnili a zjistili, že se jedná o šestapadesátiletého muže ze Stříbrska.
     "Na tísňovou linku 155 přišlo oznámení o zakrvácené ležící osobě na silnici mezi obcemi Sytno a Lhota u Stříbra. Na místo okamžitě vyjely posádky ZZS ze Stříbra. Záchranáři u nalezeného muže po příjezdu zahájili neodkladnou resuscitaci, která trvala třicet minut. Přes veškerou snahu záchranářů, lékař konstatoval u šestapadesátiletého muže úmrtí, na místo byl povolán koroner," upřesnili záchranáři.

     Kriminalisté momentálně pracují s několika vyšetřovacími verzemi, v tuto chvíli není možné vyloučit i případný střet cyklisty s jiným vozidlem.

     Kriminalisté proto žádají případné svědky, kteří po uvedené komunikaci v inkriminovanou dobu projížděli a zaregistrovali cyklistu oblečeného v tmavě modrošedé flaušové mikině, tmavě modrých montérkových kalhotách se šedými lemy, bez cyklistické helmy, jedoucího na horském kole ve směru od Lhoty u Stříbra na Sytno, či by mohli poskytnout jiné informace, které by napomohly řádnému objasnění tohoto případu, aby zavolali na linku 158.

Foto: PČR

 


Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.