Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Pátrání

Cyklista srazil chodkyni a ujel

Policie hledá svědky dopravní nehody na Slovanech

Autor: mn pondělí 12. února 10:16 , aktualizace 10:31

Cyklista Nehody Pátrání Policie

Partner článku – AZ Catering services s.r.o.


     Policisté hledají svědky dopravní nehody, ke které došlo v pondělí 22. ledna krátce po poledni v Plzni v prostoru křižovatky Slovanské ulice a Mikulášského náměstí.
     "Dle dosud zjištěných skutečností nedal dosud nezjištěný cyklista při odbočování přednost chodkyni, která přecházela vozovku v ulici Mikulášské náměstí po přechodu pro chodce na zelený signál. Došlo ke střetu, kdy chodkyně vlivem nárazu upadla a způsobila si zranění. Cyklista z místa nehody odjel," popsala nehodu tisková mluvčí policie. 

     Dopravní policisté žádají případné svědky této události, aby se osobně přihlásili na Policii České republiky, Dopravní inspektorát Městského ředitelství policie Plzeň, U Borského parku 20, telefonicky na čísle 974 325 256 nebo zavolali na bezplatnou linku 158.

Foto mapy google

AZ Catering services s.r.o.

AZ Catering pro Vás zajistí: rautové pohoštění, buffet, korporátní oslavu, občerstvení při semináři nebo konferenci, významný firemní oběd, recepci, banket, koktejl, občerstvení při firemním plesu, občerstvení při kulturní a společenské události nebo tematickou akci pro pobavení Vašich hostů.