Foto Video

Cyklista vjel do cesty autu, nehodu nepřežil

Tragická dopravní nehoda uzavřela hlavní tah z Plzně na Karlovy Vary

15. července 2019 14:17 , aktualizace 15:03

Cyklista Doprava Nehody Smrt

Partner článku – Delta Plzeň


     Dnes v půl druhé došlo k tragické dopravní nehodě na silnici 20, tedy na hlavním tahu z Plzně na Karlovy Vary, u obce Chotíkov.
     Na silnici došlo ke srážce cyklisty s osobním vozem, na místě proběhla dlouhá resuscitace, bohužel cyklistu se zachránit nepodařilo a lékař musel konstatovat smrt.
     "Řidič vozidla Audi Q7 narozený v roce 1976 jel po silnic ve směru na Plzeň, kdy za odbočkou na Chotíkov mu z nezjištěných příčin vjel do jízdního pruhu souběžně jedoucí cyklista narozený v roce 1945," uvedla mluvčí policie a doplnila, že policisté u 43letého řidiče provedli dechovou zkoušku, která byla negativní. U 74letého cyklisty policisté nařídili soudní pitvu. Řidič motorového vozidla při dopravní nehodě neutrpěl žádná zranění, ale utrpěl zřejmě šok a proto byl zdravotní záchrannou službou transportován do nemocnice.
     Na místě probíhá vyšetřování nehody, ohledání těla a silnice je zcela uzavřená. Stanovena objízdná trasa přes Chotíkov.

Další smrtelná nehoda byla v sobotu:

Na mladou motorkářku najelo auto a usmrtilo ji

Na mladou motorkářku najelo auto a usmrtilo ji

14. 07. 2019, 14:08

Tělo mrtvé dívky zůstalo zaklíněné pod vozem, řidička tragédii nemohla zabránit


 


Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.