Denně aktualizujeme Speciál o koronaviru pro Plzeňský kraj Odpovědi na všechny vaše dotazy: Zákaz všech návštěv nemocnic a akcí s účastí na 100 osob, uzavření škol, plošná karanténa tisíců lidí, zrušení Oslav osvobození, povinnost karantén, opatření PMDP, ale i mýty a fámy
Foto

Cyklista dokázal přehlédnout auto

Na Vejprnické došlo těžko pochopitelné dopravní nehodě

16. října 2019 15:43 , aktualizace 17:16

Cyklista Nehody

Partner článku – Avalon Wellness

     Ke střetu cyklisty s autem došlo dnes po půl třetí odpoledne na křižovatce Vejprnické ulice a Slovanského údolí.
     Podle informací z místa jel cyklista po chodníku směrem na centrum, když přejížděl ulici Slovanské údolí nevšiml si přijíždějícího vozu Volkswagen Tiguan a z boku do něj narazil. Starší řidič vozu se sice snažil střetu zabránit, ale cyklistova rychlost mu nedala moc šancí.
     To potvrdila i tisková mluvčí policie: "Viníkem nehody je dle všeho cyklista narozený v roce 1987, vůz řídil muž ročník 1945. Oba se podrobili dechových zkouškám na alkohol s negativním výsledkem."
     Vzhledem ke způsobu cyklistovy jízdy ho policisté vyzvali i k podrobení se testu na drogy, i ten však vyšel negativní.
     Cyklista při pádu utrpěl zranění a na místo tak krom policistů vyrazili i záchranáři, naštěstí se nejednalo o nic vážného a muž byl po ošetření ponechán na místě.
     Cyklistova nepozornost ho ale zřejmě vyjde docela draho, na voze podle majitele způsobil škodu ve výši několika desítek tisíc korun.     


 


Avalon Wellness

V chladném zimním počasí nás více, než kdy jindy, láká vyhřátá sauna nebo třeba vířivka plná bublinek. Kam se vydat za těmito relaxačními zážitky? Ať už jsou vaše nároky jakékoli, na své si přijdete v Avalon Wellness.