Cyklistka při pádu utrpěla mnohačetná zranění

Zraněnou seniorku musel do nemocnice transportovat vrtulník

čtvrtek 4. srpna 10:34 , aktualizace 10:38

Cyklista Nehody Záchranáři

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

      Včera před jednou hodinou odpoledne došlo na Šumavě na silnici mezi Modravou a Filipovo Hutí k dopravní nehodě, při které byla vážně zraněna cyklistka.
       Z místa bylo oznámeno nalezení krvácející ženy v silničním příkopu a k nehodě proto vyjely všechny záchranné složky. Z letiště v Líních také vzlétl vrtulník Letecké záchranné služby, ten ale nemohl u události přistát a musel se přesunout do vhodného prostoru.

       Starší žena byla po základním ošetření záchranáři transportována k místu přistání vrtulníku Letecké záchranné služby. "Ženu narozenou v roce 1950 jsme s otřesem mozku a poraněními horních i dolních končetin transportovali na Urgentní příjem Fakultní nemocnice Plzeň," uvedla nám tisková mluvčí leteckých záchranářů.

       Podle tiskové mluvčí policie ukázalo šetření na místě, že v nehodě a zranění ženy nefigurovalo žádné vozidlo ani jiná osoba. Žena měla při jízdě ze svahu najet na štěrk, ztratit vládu nad řízením a i s kolem spadnout do silničního příkopu.

Foto ilustrační.


Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!