Cyklistka se opila a ustlala si na silnici

V další jízdě dívce s více než dvěma promile zabránili strážníci

12. srpna 2019 13:25 , aktualizace 13:46

Alkohol Cyklista Městská policie

Partner článku – Avalon Wellness

     Dívky ležící s jízdním kolem na u středového pásu čtyřproudé silnice si hlídka strážníků všimla v sobotu v půl páté ráno na křižovatce ulic U Prazdroje a Lobezská.  
     Než stihli strážníci otočit vozidlo a vrátit se k místu, aby zjistili, zda je mladá žena v pořádku a nepotřebuje pomoc, sedla cyklistka znovu na kolo a pokusila se pokračovat v cestě. Hlídka viděla, že její jízda je značně nejistá, a proto ji zastavili.
     Mladá žena sice nebyla zraněná a nežádala ošetření, ale důvod jejího pádu se ukázal při dechové zkoušce na alkohol. Přístroj na měření hladiny alkoholu v dechu ukázal totiž ukázal hodnotu 2,34 promile. 
     Pro dvaadvacetiletou dívku, která by bezpečně nebyla schopna pokračovat v cestě, ani kdyby kolo vedla, si na místo dojel příbuzný a celá věc bude postoupena k dořešení správnímu orgánu. 

Foto ilustrační

Avalon Wellness

V chladném zimním počasí nás více, než kdy jindy, láká vyhřátá sauna nebo třeba vířivka plná bublinek. Kam se vydat za těmito relaxačními zážitky? Ať už jsou vaše nároky jakékoli, na své si přijdete v Avalon Wellness.