Foto

Zraněnou řidičku z vraku vyprostili kolemjedoucí svědci nehody

Po nárazu do svodidel dálnice skončila žena s autem na střeše

středa 22. září 12:28 , aktualizace 13:05

Dálnice Nehody

Partner článku – Jídlonoš

     Včera po druhé hodině odpoledne došlo na dálnici D6 u Sokolova k vážné dopravní nehodě, při které se osobní vůz po nárazu do svodidel převrátil na střechu. "Sedmačtyřicetiletá řidička vozidla jedoucí ve směru z Lokte na Sokolov zřejmě nepřizpůsobila rychlost jízdy vozidla a při přejíždění z levého do pravého jízdního pruhu měla dostat smyk. Ten se jí však nepodařilo vyrovnat a následně s vozidlem narazila do svodidel. Poté přejela mimo komunikaci, kde se s automobilem převrátila na střechu," popsala tisková mluvčí policie.
     Na místo vyjely všechny záchranné složky, zraněnou řidičku se z vraku ještě před jejich příjezdem podařilo vytáhnout svědkům nehody. Hasiči zajistili místo nehody, provedli protipožární opatření a pomáhali s ošetřením a transportem zraněné do sanitky, kterou byla po ošetření na místě transportována do nemocnice. Ještě před tím se řidička podrobila dechové zkoušce, která u ní vyloučila požití alkoholu.
     Provoz byl na dálnici po dobu zásahu a šetření dopravní nehody zcela uzavřený a policisté v místě odkláněli dopravu po objízdné trase. Hasiči pomohli při vyproštění vozidla a úklidu komunikace. Okolnosti a příčinu nehody policisté dále šetří.

Foto HZS

 Jídlonoš

Rozvoz a donáška obědů pro domácnosti a firmy • rozvoz a donáška obědů pro seniory • široký výběr jídel • pokrytí Plzeň a široké okolí