Foto

Dal si víno a zapnul náhon na všechny čtyři

Opilého zraněného Slováka předali strážníci záchranářům

úterý 10. září 16:01

Alkohol Cizinci Městská policie

Partner článku – ZOXO

     "Nějaký chlap leze přes čtyřproudovku na Plaské po čtyřech," oznámil včera v půl osmé večer volající na tísňovou linku městské policie v Plzni.
     Strážníci, kteří na místo okamžitě vyrazili, po příjezdu nalezli na lavičce zastávky sedícího muže s tržnými krvácejícími ranami na čele. Strážníci muži poskytli prvotní ošetření a on jim mezitím vysvětlil, co se mu stalo.
     "Jednatřicetiletý muž původem ze Slovenska hlídce sdělil, že vypil asi litr vína a pak upadl na cestě. Dále si stěžoval na bolest hlavy," uvedla tisková mluvčí strážníků.
      Hlídka proto na místo přivolala Zdravotnickou záchrannou službu, záchranáři si muže převzali k ošetření a následně rozhodli o jeho převozu do zdravotnického zařízení.

     Zrovna překonávání Plaské netradičními způsoby není v Plzni žádnou novinkou, informovali jsme například o opilém seniorovi, který chtěl tuto frekventovanou třídu "přeplavat":

Druhý nahatec za den. Tentokrát se muž snažil přeplavat Plaskou!

Druhý nahatec za den. Tentokrát se muž snažil přeplavat Plaskou!

06. 08. 2015, 21:31, aktualizace 19. 07. 2017, 15:41

Druhý případ nahého muže za jeden jediný den řešili strážníci městské policie Plzeň

Foto: MP

 


ZOXO

ZOXO – synonymum férového úvěrování. Poskytujeme půjčky od 100.000 Kč se zástavou nemovitosti. Stačí vyplnit nezávaznou online žádost na webu.