Foto

Další nehoda u Diany - na místě právě zasahují záchranné složky

Při střetu osobních vozů byli zraněni dva lidé

19. května 2021 11:48 , aktualizace 13:48

Doprava Nehody

Partner článku – Mraknet

     Před pouhou půlhodinou opět došlo k dopravní nehodě se zraněním na nechvalně známé křižovatce u Třemošné, zvané u Diany. Podle prvotních informací z místa řidič Škody Felicia jedoucí směrem na Plzeň zezadu narazil do Škody Octavia jedoucí před ní, jejíž řidič zřejmě zastavil, aby mohl odbočit.
     Na místo vyjely všechny záchranné složky, dvě zraněné osoby si převzali do péče záchranáři. Hasiči provedli protipožární opatření, zajištění místa události a likvidaci uniklých provozních kapalin. Přesnou příčinu a průběh nehody šetří na místě policie, silnice je částečně průjezdná.     

Aktualizace:

     Záchranná služba z místa transportovala dvě ženy narozené v letech 1958 a v 1997 naštěstí jen s lehčími zraněními do Fakultní nemocnice na Lochotíne.
     Podle tiskové mluvčí policie došlo k nehodě tak, že řidička Škody Octavia narozená v roce 1997 dávala před křižovatkou přednost policejnímu vozidlu, které do křižovatky vjíždělo se zapnutým světelným a zvukovým výstražným zařízením a řidička vozu Škoda Felicia narozená v roce 1958 jedoucí za ní se dostatečně nevěnovala řízení, nepřizpůsobila rychlost a nestihla na snížení rychlosti zareagovat.
     Požití alkoholu u obou řidiček policisté vyloučili pomocí dechových zkoušek.     

Foto HZS

 


Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.