Foto

Další poctivý Plzeňák, děkujeme!

Během krátké doby již třetí případ nalezených a poctivě odevzdaných peněz

středa 29. března 17:13 , aktualizace 17:53

Partner článku – Pdigital


     Včera dopoledne odevzdal čtyřiašedesátiletý Plzeňák strážníkům městské policie peněženku, kterou našel v ulici Na Roudné na chodníku. "V nalezené peněžence byla vyjma dokladů totožnosti, bankovní karty a dalších věcí i hotovost ve výši bezmála 1300 Kč. S pomocí kolegů od policie se nám podařilo získat telefonní číslo na jejího majitele a poté jsme pětašedesátiletého muže kontaktovali s radostnou zprávou o nálezu jeho peněženky," uvedla nám mluvčí městské policie s tím, že majitel si ještě téhož dne přišel peněženku na služebnu převzít. 


V poslední době tak jde již o třetí případ dokazující, že poctivých lidí je stále ještě dost

Bankovky se válely u kontejnerů na odpad

     V neděli ráno se na služebnu městské policie v Plzni na Skvrňanech dostavila osmatřicetiletá žena a strážníkům odevzdala nalezenou peněžní hotovost. Bankovky v řádech několika tisíců korun dle její výpovědi ležely na silnici kousek od kontejnerů na odpad.
     "Strážník nález zadokumentoval a předal na oddělení ztrát a nálezů na ÚMO Plzeň 3. Oprávněný vlastník, který jistě zná přesnou nalezenou částku, si ztracené peníze může vyzvednout tam," doplnila mluvčí městské policie.

Téměř dvacet tisíc zapomněl v bankomatu

     V pátek 17. března krátce po půl deváté večer dorazil na služebnu městské policie devětadvacetiletý Plzeňan a odevzdal téměř dvacet tisíc korun, které si zatím neznámý majitel podle všeho zapomněl odebrat při výběru z bankomatu.

     Strážníci nález řádně zadokumentovali a ověřili u Policie ČR, zda není nahlášena jeho ztráta a peníze odevzdali na ÚMO Plzeň 3 do oddělení ztrát a nálezů. 


Pdigital

Orientujeme se na výkonnostní kampaně a budování značky na sociálních sítích. Naší expertízou jsou PPC kampaně a správa sociálních sítí (obsah i výkonnostní kampaně).