Foto

Další protidrogová razie, tentokrát v Plzni

K zajištění nalezených chemikálií museli být povoláni hasiči

20. ledna 2022 17:21 , aktualizace 17:31

Drogy Zásahová jednotka

Partner článku – Alfa Tactical

     Dnes od časných ranních hodin probíhal v jednom z domů v ulici Na Roudné v Plzni rozsáhlý policejní zásah. Mimo jiné zde za účasti zásahové jednotky, kriminalistů a policejního psovoda probíhá domovní prohlídka, související podle našich informaci s drogovou trestnou činností.

     "K identifikaci nalezených chemikálií si policisté na místo přizvali i hasiče ze Školícího střediska a laboratoře Třemošná, kteří odebrali vzorky zajištěných látek k další analýze," uvedl nám tiskový mluvčí hasičů.

     Tisková mluvčí policie nám uvedla, že v současné chvíli není možné k tomuto případu poskytovat více informací, protože vyšetřování je na samém počátku.

      Případ ale samozřejmě budeme dále sledovat, a až k němu policie informace uvolní, budeme samozřejmě článek aktualizovat.


 


Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.