Foto

Dealer drog se ukrýval na střeše za komínem

Když prodáváš trávu i piko a v bytě máš pěstírnu, není dobré si tam svou hloupostí přizvat komando policie

úterý 31. března 14:17 , aktualizace 14:33

Drogy Zadržení pachatele

Partner článku – Delta Plzeň

     V sobotu vyjeli policisté na oznámení od obyvatelky domu v Jetelové ulici v Plzni, že v jedné z bytových jednotek s největší pravděpodobností dochází k obrovské rvačce, rozbíjí se sklo a demoluje se tam asi nábytek.
     Přivolaní policisté vstoupili do bytu, který celý prošli, v bytě se však nikdo nenacházel. Oznámení volající ženy ale sedělo, po celé ploše bytu bylo poházené a poničené skromné vybavení či rozbité a prokopané dveře a o jednu ze zdí bylo rozcáklé cosi, zřejmě večeře. Daleko zajímavější ale bylo, že se na několika místech povalovaly sáčky s bílou krystalickou látkou a bedýnky se zelenou sušinou. Dle všeho tedy pervitin a marihuana.
     Na půdě policisté našli otevřené střešní okno, ze kterého zahlédli na střeše muže, který se před nimi ukrýval za komínem. Devětadvacetiletého muže samozřejmě na místě zadrželi a do bytu dorazil i kompletní výjezd kriminalistů. Prohlídka pokračovala a ukázalo se, že toho zde bude víc. Na půdě, která k bytu patřila i v přilehlé garáži nalezli policisté třeba i kompletní složenou indoor pěstírnu. 
     "Kriminalistický technik zajistil na místě činu veškeré možné stopy, dále byly zajištěny nalezené sáčky s nezjištěnou krystalickou látkou a zelená sušina pro potřeby znaleckého zkoumání. Kriminalisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinů přechovávání omamné a psychotropní látky a jedu a výroby a držení předmětu k nedovolené výrobě omamné a psychotropní látky a jedu a případem se dále zabývají," uvedla k případu mluvčí policie.

     Během šetření případu vyšlo najevo co se v bytě vlastně stalo, byt muž obýval společně se svou přítelkyní, s ní se nepohodl, a tak vztekle rozflákal, co mu přišlo pod ruku. Zda to bylo rozumné, může nyní muž v klidu rozjímat, bude na to mít až pět let.


 


Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.