Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Dealer - veterán na dalších pár let dodealoval

Pervitin nakupoval v Plzni a prodával na Klatovsku

6. března 2023 16:18 , aktualizace 16:27

Drogy Zadržení pachatele

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři

     Kriminalisté dlouhodobě pracovali na případu staršího dealera pervitinu a v polovině minulého týdne ve večerních hodinách ho zadrželi v jedné z obcí na Klatovsku. Při osobní prohlídce u něj v igelitových uzavíratelných přepravkách poté nalezli 30 gramů pervitinu, který vezl za účelem distribuce dalším osobám.

     Kriminalisté dále zjistili a prokázali, že tento sedmapadesátiletý muž z Klatovska nejméně v době od srpna loňského roku až do minulého týdne obstarával v Plzni pervitin, který poté v Klatovech opakovaně a téměř ve třiceti případech prodával dalším osobám.

     "Uvedeného jednání se obviněný muž dopustil i přesto, že již byl za tento čin v minulosti odsouzen. Policejní komisař sdělil sedmapadesátiletému muži obvinění ze spáchání přečinu nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy a v neděli rozhodl Okresní soud v Klatovech o jeho umístění do vazby," uvedla nám k případu mluvčí policie.

Foto PČR

 
Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.