Odseděl si trest za drogy a okamžitě začal dealovat znovu

Policie obvinila dealera i dealerku drog, muž skončil ve vazbě

čtvrtek 9. července 10:38 , aktualizace 11:17

Drogy Vazba

Partner článku – Mraknet

     Kriminalisté v posledních dnech zaznamenali další úspěch na úseku potírání drogové kriminality, když dva dealery drog obvinili z distribuce pervitinu. 
     "Dvaačtyřicetiletý muž si minimálně od prosince 2019 do současné doby obstarával drogu pervitin a ten pak distribuoval dalším osobám v Domažlicích, ale i na jiných místech okresu. Prodal či dal zadarmo větší množství dávek pervitinu a přišel si tak minimálně na 130 tisíc korun. Jednačtyřicetiletá žena distribuovala pervitin v Domažlicích, Klatovech, Plzni a dalších místech. Přišla si na částku nejméně 43 tisíc korun," popsala tisková mluvčí policie s tím, že žena drogu v několika případech poskytla například za odvoz do Plzně.
     "Policejní komisař zahájil trestní stíhání dvaačtyřicetiletého muže a jednačtyřicetileté ženy, které obvinil ze spáchání trestného činu nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy," doplnila mluvčí policie.
     Obviněná žena je stíhána na svobodě. Obviněný muž se výše uvedeného jednání dopustil i přesto, že byl rozsudkem Okresního soudu v Domažlicích pro stejný zločin v minulosti odsouzen k trestu odnětí svobody v trvání 4 let nepodmíněně, který mu skončil loni v listopadu. U tohoto muže kriminalisté spolu se spisovým materiálem doručili státnímu zástupci i podnět k podání návrhu na vzetí do vazby. Soud návrh státního zástupce akceptoval, a tak je muž stíhán vazebně.
    Oběma dealerům hrozí až pětiletý trest odnětí svobody.

    Jedná se o další z řady úspěchů při boji proti drogové kriminalitě, o jednom z největších jsme jako první informovali nedávno:

Plzeňský kokainový boss bral dotace i od města Plzeň

Plzeňský kokainový boss bral dotace i od města Plzeň

30. 06. 2020, 11:17, aktualizace 30. 06. 2020, 18:19

NPC rozbila největší obchod s kokainem na Plzeňsku, gang do Česka přivezl desítky kilo čistého kokainu

Foto ilustračníMraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.