Denně aktualizujeme Speciál o koronaviru pro Plzeňský kraj Odpovědi na všechny vaše dotazy: Zákaz všech návštěv nemocnic a akcí s účastí na 100 osob, uzavření škol, plošná karanténa tisíců lidí, zrušení Oslav osvobození, povinnost karantén, opatření PMDP, ale i mýty a fámy
Foto

Děkuji dálniční policii

Maďarský kamion vytlačil auto i s miminkem ze silnice a ujel

11. července 2019 18:52 , aktualizace 19:19

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

     Do redakce nám přišel dopis s popisem děsivého zážitku jedné maminky a prosbou o poděkování policistům, které velice rádi zveřejňujeme.

Dobrý den,
     chtěla bych se podělit o náš příběh, který se stal v úterý, když jsme jeli já, syn a kamarád z Prahy.
     Před sjezdem na Mýto je zúžená dálnice patníky a rychlost omezena na 80 km v hodině. V těch místech jelo za sebou několik kamionů z Maďarska a kamarád předjel nejdřív jeden, a když chtěl předjet i toho před ním, tak kamion na nás najel a vytlačil nás na tu zúženou stranu dálnice.
     Troubili jsme, blikali, ale on ani nezastavil. Zůstali jsme s proraženou zadní gumou, urvaným zrcátkem a poškrábaným předkem auta, ale naštěstí bez zranění.
      Chtěla bych tímto poděkovat dálniční policii, která tam přijela a čekala tam s námi skoro hodinu a pul, než přijela odtahovka a ještě mě a malého odvezli až domů. Chtěla bych Vás poprosit, jestli byste mi nesehnali jména policistů a kontakt na ně, abych jim mohla poděkovat. V tom šoku jsem se ani nezeptala.
                                                                                                      Děkuji moc, s pozdravem Katka


Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!