Foto

Děkuji neznámým zachráncům i záchranným složkám za pomoc mé dceři

Neznámí muži pomohli dívce zaklíněné v havarovaném voze

sobota 10. února 21:52, aktualizace neděle 11. února 11:41

Nehody

Partner článku – Prestol Holding

     Do redakce nám přišel krásný mail s prosbou o zveřejnění poděkování neznámým pánům, kteří pomohli dívce zaklíněné v havarovaném voze:

"Dobrý den,
     dne 16. ledna v 7.30 havarovala moje dvacetiletá dcera s vozem Chevrolet na hlavní silnici ve směru na Plzeň mezi Nepomukem a odbočkou na Klášter. Zřejmě dostala smyk a ocitla se s vozem v příkopu na střeše. Po několika minutách kdy nikdo nezastavil, si muži jedoucí směrem na Plzeň všimli, že auto svítí, otočili se a jeli se podívat, co se stalo. Všimli si, že je v autě uvězněna mladá dívka a neváhali jí pomoci, auto nadzvedli a vytáhli jí ven.
     Dcera si bohužel nic nepamatuje. Pokoušela jsem se zjistit na tyto záchranáře mé dcery kontakt, ale bohužel se mi to nepodařilo. Chtěla bych jim moc poděkovat, jak se zachovali a zachránili to nejcennější, co mám. Děkuji pánové.
     Zároveň bych chtěla poděkovat všem záchranným složkám, tedy policii a hasičům z Nepomuka a záchranné službě."

     Prosbě čtenářky samozřejmě rádi vyhovujeme.

     Tisková mluvčí nehodu nám havárii potvrdila a popsala, k čemu vlastně došlo: "Řidička, ročník 97, jela s vozidlem Chevrolet Aveo po silnici I./20 ve směru od obce Nepomuk na obec Měcholupy, kdy asi 300 metrů před odbočkou na obec Klášter nepřizpůsobila rychlost jízdy, dostala smyk, přejela do protisměru a havarovala do levého silničního příkopu. Dechová zkouška řidičky na alkohol byla s negativním výsledkem. Řidička utrpěla lehké zranění."

Foto: PČR


Prestol Holding

revitalizace panelových domů • rodinné a bytové domy • monolitické železobetonové konstrukce • developerská činnost