Foto

Den otevřených dveří u záchranky bude tuto sobotu

Budou zde zcela nové typy vozů, které ještě veřejnost neviděla a představeny budou i nové červenomodré majáky

4. srpna 2019 22:08 , aktualizace pondělí 5. srpna 09:51

Záchranáři

Partner článku – Autosalon Dajbych

     Po dvou letech pro vás záchranná služba opět připravila velice oblíbený Den otevřených dveří, který proběhne v sobotu 10. srpna, v novém řídícím středisku Záchranné služby v Plzni na Borech vedle věznice.

Komentovaná prohlídka

     Uvidíte nejen celý vozový park, ale dostanete se i do zázemí záchranářů nebo dokonce i do zdravotnického operační střediska, kam směřují veškeré tísňové hovory z linky 155 z celého Plzeňského kraje. Pro obrovský zájem si musíte dnes od sedmi hodin telefonicky zajistit rezervaci - Aktualizace - bohužel již plno!

Bohužel, za dvě hodiny se obsadila všechna místa, ale nebuďte smutní a využijte:

Volné prohlídky

     Na koho se již nedostalo, ale nemusí zoufat. Sanitky, vozy lékařů (RZP a RV), vůz pro řešení hromadného neštěstí i veškeré vybavení záchranářů si můžete prohlédnout během celého dne před garážemi i bez rezervace. Budou zde zcela nové typy vozů, které ještě veřejnost neviděla a představeny budou i nové červenomodré majáky. K dispozici vám pak budou záchranáři, kteří odpoví na veškeré vaše dotazy.

Podívejte se, jak taková prohlídka vypadala před lety

Autosalon Dajbych

Autosalon Dajbych – Nejvýznamnější dodavatel offroadových speciálů všem složkám IZS na Plzeňsku. Dále zastupuje tyto značky: Toyota, Land Rover, Range Rover, Isuzu, Lexus a Jaguar.