Foto

Den plný nehod, záchranné složky mají plné ruce práce

Za dnešek došlo již k více než třem desítkám dopravních nehod!

středa 10. března 17:23 , aktualizace 17:29

Doprava Nehody Počasí

Partner článku – Mraknet

     I přes to, že v minulém týdnu počasí oznamovalo svými teplotami příchod jara, v uplynulých dnech se o slovo výrazně přihlásila opět zima a mnohé řidiče to opět zaskočilo. 
     "Od dnešního rána v Plzeňském kraji evidujeme zvýšený počet dopravních nehod, a to hlavně v souvislosti s napadaným novým sněhem a kluzkou namrzlou vozovkou. Policisté zatím vyjížděli k šestnácti dopravním nehodám a jejich společným jmenovatelem bylo nepřizpůsobení jízdy aktuálním povětrnostním podmínkám," uvedla dnes ráno mluvčí policie.

     Nejnebezpečnější a zároveň nejdražší nehoda byla po sedmé hodině. Řidič narozený v roce 1975 jel s kamionem Iveco od Horažďovic na Klatovy a když projížděl obcí Nalžovské Hory, na slabé vrstvě sněhu dostal smyk a narazil do stojící cisterny i do dodávky jedoucí před ním. Odhadnutá škoda hodně přesáhla dva miliony korun.

     Nechyběla ani hromadná dopravní nehoda, k té došlo po osmé hodině ráno na silnici mezi Strašicemi a Olešnou. Psali jsme o ní zde.

     Situace se bohužel nelepšila ani během dne, kolem páté odpoledne počet nehod převýšil třicítku a zatím poslední nehoda byla na silnici 20/I, kde se u odbočky na Příšov střetlo osobní vozidlo s dodávkou. 


 


Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.