Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto Pátrání

Denys Demeter ženu pobodal vojenským bodákem do hrudi a břicha

Policie pátrá po ozbrojeném a velice nebezpečném recidivistovi

sobota 6. ledna 10:53 , aktualizace 18:53

Napadení Pátrání Policie Vražda

Partner článku – Express servis

Aktualizujeme:

      Policie právě informovala, že před několika málo minutami byl hledaný muž zadržen v Aši. 


Původní článek:

     Včera kolem osmé hodiny večer došlo v Hranicích na Chebsku k brutálnímu a surovému napadení ženy na ulici. Útočník zde vojenským bodákem pobodal místní ženu, se kterou měl dříve milostný poměr.
     "Devětatřicetiletý muž z Hranic na Chebsku po předchozím uvážení napadl jemu dobře známou dvaatřicetiletou ženu před domem v Hranicích a způsobil jí vážná bodnořezná poranění na různých částech těla. Devětatřicetiletý muž měl jednat s úmyslem svou známou usmrtit," popsal tiskový mluvčí policie s tím že útočník z místa ihned po útoku utekl.

     Na místo ihned vyjeli policisté i záchranáři a protože žena utrpěla vážná zranění břicha a hrudníku, byl povolán i vrtulník Letecké záchranné služby, kterým byla žena transportována na Emergency Fakultní nemocnice Plzeň Lochotín, kde je nyní žena hospitalizována ve stavu ohrožení života.

     Po útočníkovi, recidivistovi Denysi Demeterovi, který byl minulosti odsouzen za několik trestných činů, začali okamžitě pátrat policisté. "Kriminalisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání zvlášť závažného zločinu vraždy ve stádiu pokusu a po devětatřicetiletém muži, který je podezřelý ze spáchání tohoto násilného trestného činu, kriminalisté ve spolupráci s policisty z obvodních oddělení usilovně pátrají. 
     Zároveň se v rámci tohoto případu obracíme na veřejnost a hledáme svědky, kteří devětatřicetiletého muže z Hranic na Chebsku viděli nebo s ním byli v kontaktu, aby informace vedoucí k jeho zadržení oznámili na bezplatnou tísňovou linku 158 nebo se obrátili na nejbližší policejní služebnu. Svědectví občanů by kriminalistům mohlo výrazně pomoci při pátrání,"
doplnil mluvčí policie s tím, že policisté varují veřejnost, aby se hledaného muže nepokoušela zadržet, ale ihned informovala policii.

Denys Demeter

Datum narození 17.5.1984
Pátrání vyhlášeno 6.1.2024
Bydliště - Hranice, okres Cheb
Nebezpečný ANO
Ozbrojen ANO
Státní příslušnost Česká republika 

     Denys Demeter je vysoký 180 až 183 cm, zdánlivého stáří 38 až 45 let.

     V případě jakýchkoliv informací k hledanému muži volejte na linku 158 nebo se obraťte na nejbližší policejní služebnu.  

Express servis

Specializujeme se na prodej, servis a opravy mobilních telefonů, servis tabletů a počítačů všech značek. Také poskytujeme servis elektrokoloběžek, upgrade a opravy herních konzolí. V naší nabídce také naleznete širokou škálu chytrého příslušenství pro iPhone, iPad a MacBook.