Desetitisíce létaly vzduchem

Zoufalý podvedený muž sbíral své bankovky a pronásledoval podvodnici

středa 26. srpna 11:26 , aktualizace 12:14

Podvodníci

Partner článku – Autosalon Dajbych

     Žena ze Sokolovska zatoužila po velkých, rychlých penězích a pokud možno bez práce. Naplánovala si proto v kriminální hantýrce "oškubání kavky," což je v řeči zákona podvod a podala si inzerát s tím, že prodává auto.
     Netrvalo dlouho a na inzerát ji odpověděl osmatřicetiletý muž. Žena se s kupcem setkala v pátek 21. srpna na parkovišti před obchodním domem v Chodově a velice ochotně mu auto předvedla. Muži se auto velmi líbilo, sto tisíc se mu zdálo adekvátních, takže ženě peníze předal a kochal se svým novým “mazlíkem”.
     Žena najednou vozidlo zamkla a z místa začala odcházet, což samozřejmě novopečeného majitele značně zaskočilo. Zmatený muž zprvu nechápal co se děje, na ženu volal a snažil se jí zastavit. Když to nepomohlo a žena se stále vzdalovala, rozběhl se za ní. S touto alternativou podvodnice počítala a začala postupně odhazovat část bankovek. Desetitisíce létaly vzduchem, což nebohý muž psychicky neunesl, začal peníze sbírat a když pak zvedl hlavu, podvodnice byla pryč i se zbytkem peněz. 

     Podvedený muž se obrátil na policii a když policisté shlédli kamerové záběry z obchodního domu, měli jasno. Roli obchodnice s ojetinami zdařile sehrála místní známá devětadvacetiletá recidivistka. Kriminalisté si tedy pro ní rovnou zašli a sdělili jí podezření ze spáchání přečinu podvodu, za který jí v případě prokázání viny hrozí trest odnětí svobody až na pět let. 

Foto ilustrační

Autosalon Dajbych

Autosalon Dajbych – Nejvýznamnější dodavatel offroadových speciálů všem složkám IZS na Plzeňsku. Dále zastupuje tyto značky: Toyota, Land Rover, Range Rover, Isuzu, Lexus a Jaguar.