Aktuálně Foto

Děti ze Žlutého kvítku moc prosí o vaši pomoc

Včera v Plzni ukradli skautům kompletní vybavení, je tak ohrožen jejich letní tábor

sobota 13. května 19:01

Pátrání

Partner článku – Pletiva Dobrý

     V noci ze čtvrtka na pátek, respektive v pátek nad ránem v Plzni na Božkovském náměstí někdo rozbil pravé přední okénko, zadní pravé okénko a vylámal zámek u spolujezdce zde zaparkované dodávky VW Transportér bílé barvy a vozidlo vykradl.
     Auto patřilo vodním skautům z oddílu Žlutý kvítek Plzeň a bohužel zde bylo jejich kompletní vodácké a turistické vybavení. Auto nebylo nevyklizeno, protože se vrátilo pozdě v noci z výpravy v Rakousku, odkud přijelo s bagáží za dětmi a posádka byla unavená.
     Nějaké věci se podařilo následně najít jak členům oddílu, tak policistům, kteří nasadili i psovoda se psem. Unikající pachatel či pachatelé rozházeli část vybavení podél řeky Úslavy ve směru z Božkova ke střelnici v Lobzích.
     Bohužel ale stále mnoho věcí chybí a je tak ohrožen i jejich letní tábor, na který se všichni moc těšili. Někdo mohl najít nějaké tašky, batohy nebo oblečení, někdo zase mohl vidět podezřelé.
     Děti vás tedy prosí, když budete mít nějaké informace, nahlašte to prosím policii nebo přímo do skautského oddílu na číslo 608 324 764.


Pletiva Dobrý

Nabízíme nejširší sortiment klasických, svařovaných, chovatelských a lesnických pletiv a jiných typů oplocení. Poradíme, jak zvolit pro zabezpečení vašeho pozemku to nejlepší řešení. Vše skladem v Ledcích u Plzně!