Foto

Devětasedmdesátiletá Jana Š. byla nalezena živá, na místo míří sanitka

Dvoudenní pátrání po seniorce právě skončilo, děkujeme všem, kteří pomáhali!

úterý 13. září 20:09 , aktualizace 23:20

Pátrání

Partner článku – T2 Reality

Aktualizace: 

22,48 h     Devětasedmdesátiletá Jana Š. byla nalezena živá, na místo v tuto chvíli míří sanitka. Paní je živá, ale mimo jiné  je i silně dehydrovaná. "Na základě poznatků jsme prověřovali i v těchto pozdních hodinách místa, kde by se mohla pohřešovaná seniorka pohybovat. Do pátrací akce jsme nasadili drony, pomoci nichž jsme pohřešovanou zenu našli. Paní je živá a nyní bude předána do péče zdravotníků. Moc si vážíme pomoci veřejnosti i médií," uvedla právě teď mluvčí policie.

     Děkujeme všem, kteří pomáhali nebo třeba pátrání jen sdíleli.

Původní článek:

     Policisté vyhlásili pátrání po devětasedmdesátileté seniorce trpící Alzheimerovou chorobou, která v pondělí vyrazila na houby a dosud se nevrátila. Pohřešovaná byla naposledy viděna v pondělí kolem druhé hodiny odpoledne na severním Plzeňsku na cestě z Nynic do Plané u obce Hromnice. 
      Policie ale nemůže vyloučit ani možnost, že by seniorka mohla být Plzni, v minulosti se již totiž stalo, že tato nemocná žena zastavovala projíždějící auta, do kterých pak nasedla a chtěla odvézt do Plzně.
     Policisté tedy tímto oslovují i řidiče, kteří uvedeným místem v pondělí odpoledne projížděli, zda neviděli tuto ženu stopovat či ji dokonce nevezli do Plzně.

Jana Š.

Datum narození ...
Pátrání vyhlášeno 13.9.2022
Bydliště - ...
Státní příslušnost Česká republika 

     Žena je 155 až 160 centimetrů vysoká, drobné postavy a chodí ohnutá. Má rovné šedé vlasy a modré oči. Na sobě má pravděpodobně tmavou košili, hnědé kalhoty a je možné, že má šátek kolem ramen a proutěný košík v ruce.

     Policisté žádají veřejnost o pomoc při pátrání po hledané ženě a sdělení jakýchkoliv informací, které by vedly k jejímu vypátrání, na Územní odbor, oddělení obecné kriminality, tel. 974 326 142 nebo 974 326 320, případně na linku 158.

     Shodou okolností právě včera policie vydala rady pro houbaře a návštěvníky lesů, jak se podobné situaci vyhnout:

Policie vydala varování pro houbaře

Policie vydala varování pro houbaře

12. 09. 2022, 15:37, aktualizace 13. 09. 2022, 12:16

Policisté radí jak se při houbaření vyhnout "asistenci" záchranných složek

T2 Reality

Jsme plzeňská realitní kancelář zabývající se prodejem, pronájmem a správou nemovitostí. Našim klientům můžeme nabídnout širokou škálu služeb, mimo jiné třeba designerské služby nebo home staging.