Denně aktualizujeme Speciál o koronaviru pro Plzeňský kraj Odpovědi na všechny vaše dotazy: Zákaz všech návštěv nemocnic a akcí s účastí na 100 osob, uzavření škol, plošná karanténa tisíců lidí, zrušení Oslav osvobození, povinnost karantén, opatření PMDP, ale i mýty a fámy

Deviant na dětském hřišti

Neznámý muž sledoval malé děti na hřišti, obnažoval se a onanoval

27. října 2019 14:07 , aktualizace 15:09

Partner článku – Delta Plzeň

     "Minulou sobotu, tedy 19.10. po čtvrté odpoledne obtěžoval neznámý muž malé děti hrající si na hřišti u domu v Rokycanech. Mimo jiné se před nimi obnažoval a onanoval," stálo v mailu, který dorazil do naší redakce.
     Samozřejmě jsme se okamžitě obrátili na policii, zda se tímto skutkem skutečně zabývá. Mluvčí policie nám toto bohužel potvrdila s tím, že policisté již prověřují kamerové záznamy, po muži intenzivně pátrají a učinili veškeré opatření pro bezpečnost dětí.
     Vzhledem k tomu, že bylo patrné, že policie je deviantovi na stopě a dětem aktuálně nic nehrozí, rozhodli jsme se případ zatím nezveřejňovat, pachatele nevyplašit a nechat policistům klid na práci.
     Dnes již můžeme uvést, že policisté byli úspěšní a muže, který se koncem minulého týdne skutečně obnažoval před nezletilými dětmi, ustanovili a dopadli. Jde o sedmačtyřicetiletého cizince ze zemí bývalého Sovětského svazu, nyní bydlícího v Plzni, který se v pátek policistům ke svému jednání plně doznal.
     "Policejní komisař zahájil trestní stíhání pro přečin výtržnictví. Nyní cizinci v případě uznání viny hrozí v pravomocném rozhodnutí až dvouletý pobyt za mřížemi," uvedla mluvčí policie.

Foto: Ilustrační

Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.