Foto

Pohotový Jarda zasáhl a Bulhar ujet nestihl

Velmi milé poděkování za záchranu ukradené kola

pátek 24. dubna 13:45 , aktualizace 13:45

Cizinci Cyklista Krádež

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

     Minulý týden ve středu jsme zveřejnili prosbu okradeného majitele o pomoc při pátrání po odcizeném jízdním kole. Díky všímavosti náhodného svědka a následnému rychlému zásahu policistů se již druhý den kolo Adamovi vrátilo a nám od něj teď přišlo milé poděkování.

Dobrý den,
     ukradené kolo z Koterovské bylo nalezeno! Chtěl bych veřejně poděkovat panu Jardovi H., který si ve čtvrtek 16.dubna večer všiml v Americké ulici mého kola, které poznal podle fotky z Vašeho článku. Velice správně posoudil, že pilot, který se na kole přihnal, asi nebude jeho právoplatným majitelem a pohotově uvědomil policii i mě.
     Chlapík, který pravděpodobně kolo odcizil, se naštěstí pro mě ukázal být rozumu mírně řečeno mdlého a na kole bez jakýchkoliv úprav se projížděl ani ne kilometr od místa krádeže. Pro mě tedy nebyl problém kolo identifikovat a v této chvíli už ho mám bez úhony doma.
     Byl jsem velice potěšen všímavostí a "nelhostejností" k problému druhého, což obojí pan Jarda prokázal.
     Děkuji také Vaší redakci za zveřejnění a policii za hladký průběh vyřešení problému.

                                                                                                                                        Adam

     My jsme se samozřejmě na okolnosti případu dotázali tiskové mluvčí policie, která nám okolnosti nálezu kola popsala: "Po oznámení o spatření kradeného kola na místo okamžitě vyjela hlídka OHS, které se cizince s kolem podařilo zastavit ještě na Americké třídě. Následně si případ převzali policisté z obvodního oddělení Slovany, kteří krádež kola šetřili."
     Podle našich informací byl zajištěný muž s kolem Bulhar, který při podání vysvětlení uvedl, že kolo údajně zakoupil od neznámé osoby. Policie se případem dále zabývá.

Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!