Foto Video

Divoký mejdan v hotelu šetří policie

Poničený hotel, ukradené věci a rozházené stříkačky

pátek 15. ledna 16:13 , aktualizace 16:13

Alkohol Drogy Krádež Vandalství

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři

I přes omezení vlády je advokátní kancelář v provozu a připravena Vám pomoci. Volejte 378 774 199…

     Vskutku originální způsob, jak si v době uzavření barů a hospod uspořádat večírek, si vymyslela skupina pochybných existencí v Plzni. Jako bonus navíc za vypitý alkohol nezaplatili a ještě si něco odnesli na památku.

     Vše začalo objednávkou ubytování v rámci údajné pracovní cesty, se kterou se slečna Sabina Š. obrátila na hotel ApartSee v Plzni na náměstí T. G. Masaryka. Protože i v současné době je ubytování v rámci pracovních cest povolené, vedení hotelu rádo objednávku vyřídilo a ubytování zajistilo. Sabině Š. byl tedy pronajat apartmán a poskytnut kód ke dveřím, aby se v termínu ubytování dostala bez problému dovnitř.
      Až potud vše vypadá jako naprosto běžný proces ubytování na služební cestě, ale druhý den majitel hotelu zjistil, že celá věc byla vše, jen ne standardní.
      "Všude neskutečný bordel a spoušť, rozházené ručníky, nedopalky i odpadky, našli jsme dokonce i několik částí injekčních stříkaček," popsal majitel hotelu a pokračoval: "Kdyby šlo jen o nepořádek, ale jsou tu i polité stěny, na apartmánu ulámané lampičky, vloupali se do wellnesu, kde to zřídili tak, že na vířivce jsme museli vyměnit filtr. Navíc bez zaplacení zmizelo množství alkoholu, ale i varná konvice a tablet z vybavení."  

      Majitel se při spatření spouště samozřejmě zhrozil a začal zjišťovat, co se na hotelu vlastně dělo, což velmi snadno ukázalo prověření bezpečnostního systému. "Podle zabezpečovacího systému jsme zjistili, že slečna Sabina si k nám neoprávněně dotáhla smečku osob, pro které těžko hledám prezentovatelný titul," uvedl s tím, že škoda na odcizených a zničených věcech určitě přesáhne dvacet tisíc korun.

      Po tomto večírku musel majitel krom náhrady ukradených a zničených věcí objednat i profesionální firmu, aby spoušť v hotelu uklidila.
      Majitel se samozřejmě obrátil na policii, která se případem začala zabývat, navíc měl jeden z účastníků večírku takovou smůlu, že ho majitel potkal a přivolal policisty. Mladý muž se k účasti na večírku na místě přiznal a zařídil kontakt s ostatními. Těm majitel nabídl smírné řešení, kdy by případ, po uklizení nepořádku a nahrazení ukradených i zničených věcí, mohl být vyřešen mimosoudně. Podle jeho vyjádření se mu dostalo pouze výsměchu a urážek, rozhodl se proto podat trestní oznámení a případ jako výstrahu ostatním hoteliérům zveřejnit.

      V komentářích pod jeho výzvou se během chvíle podařilo hned několik účastníků a ukázalo se, že několik z nich je známo i našim čtenářům. O Sabině Š., strůjkyni celého podařeného večírku, jsme psali v souvislosti se střelbou na Lochotíně:

Kdo střílel v pátek na policisty?

Kdo střílel v pátek na policisty?

01. 11. 2020, 16:12, aktualizace 02. 11. 2020, 07:20

Pokračování článku: "Na Košutce stříleli zloději aut"

     Další účastnici večírku komentující identifikovali jako Sáru L., která figurovala v případu ujíždějící kradené dodávky, jejíž řidič v Plzni na Slovanech ujížděl policistům a zastavila ho až hrozba zbraní:

"Vylezte z toho auta, ihned!" křičeli policisté s pistolemi v rukou

"Vylezte z toho auta, ihned!" křičeli policisté s pistolemi v rukou

06. 12. 2020, 17:44, aktualizace 06. 12. 2020, 18:55

Díky pohotovému čtenáři přinášíme celé video zadržení podezřelých

      Tisková mluvčí policie nám uvedla, že v případu hotelu ApartSee byly zahájeny úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání krádeže a poškození cizí věci.

Foto a video: ApartSee

 Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.

I přes omezení vlády je advokátní kancelář v provozu a připravena Vám pomoci. Volejte 378 774 199…