Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Těžce opilého řidiče, který na Slovanech ujel od nehody, pronásledoval svědek

Muž narozený v roce 1988 po zadržení nadýchal skoro čtyři promile

15. listopadu 2023 12:39 , aktualizace 13:29

Alkohol Nehody Policie Zadržení pachatele

Partner článku – www.sjednejto.cz


     Včera před půl čtvrtou odpoledne došlo na Slovanech U Světovaru k dopravní nehodě, při které řidič dodávky Peugeot Boxer vyjíždějící od Koterovské ulice směrem ke Sladovnické poškodil zaparkovaný vůz Škoda Superb.

     Viník nehody se i přes způsobenou škodu rozhodl z místa nehody ujet, vše ale viděl pohotový svědek, který nejenže o situaci informoval policii, ale ujíždějící dodávku začal pronásledovat. Dodávku se mu poté podařilo zastavit ve Sládkově ulici, kde si ujíždějícího řidiče převzali policisté, které cestou informoval o trase dodávky.

     Ukázalo se, že viník nehody měl zcela jasný důvod, proč se z místa nehody snažil ujet. "Muž narozený v roce 1988 zřejmě vlivem požitého alkoholu neodhadl boční odstup od zaparkovaného vozu Škoda Superb zaparkovaného u pravého okraje vozovky. Po zastavení se podrobil dechové zkoušce, která vyšla s pozitivním výsledkem 3,71 promile, a následně i lékařskému vyšetření spojenému s odběrem krve. Muži byl následně zadržen řidičský průkaz," uvedla tisková mluvčí policie s tím, že policisté se případem dále zabývají a ve věci již zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky.


www.sjednejto.cz

Jsme tu pro ty, kteří potřebují pomoci vytvořit funkční ledovací kampaň či služby call centra. K tomu využíváme naše weby s celkovou návštěvností 4 000 000 uživatelů a služby profesionálního call centra s databází více než 500 000 živých kontaktů. A to vše Vám může být k dispozici. Poptejte nás!