Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Silně opilá řidička zavinila čelní střet v Lobezské

Nejenže měla dvě promile, ale ještě si za jízdy hrála s mobilním telefonem

Autor: Karel Aleš pondělí 13. května 09:48 , aktualizace 09:51

Alkohol Cizinci Nehody

Partner článku – Cortusa_group


     V noci na dnešek po desáté hodině došlo v Lobezské ulici v Plzni na Slovanech k čelnímu střetu dvou osobních vozů. 

     Nehoda se naštěstí obešla bez zranění osob, kvůli velkému množství unikajících provozních kapalin však na místo krom policistů museli vyjet i hasiči. Ti zajistili místo události, provedli protipožární opatření i likvidaci vyteklého paliva a oleje pomocí sorbentu.

     Okolnostmi nehody se samozřejmě zabývali policisté a ukázalo se, že viníkem nehody je řidička jednoho z vozů, žena z Ukrajiny, která nejen, že se nevěnovala řízení, ale za volant usedla silně opilá.

     "Řidička narozená v roce 1994 jela se svým osobním vozidlem značky Suzuki ve směru jízdy od Táborské ulice k ulici Antonína Hájka, dle dosud zjištěných skutečností se plně nevěnovala řízení tím, že sledovala mobilní telefon, a přejela s vozidlem do protisměru, kde se střetla s protijedoucím vozidlem Hyundai řidiče narozeného v roce 1979.
     Řidička se podrobila dechové zkoušce na alkohol s pozitivním výsledkem 1,98 promile, u řidiče bylo požití alkoholu vyloučeno. Celková vzniklá hmotná škoda činí přibližně 400 tisíc korun,"
uvedla nám mluvčí policie.


Cortusa_group

Pečlivě vybíráme místa, kam umístíme naše projekty. Můžete si tedy být jisti bezpečnou lokalitou v blízkosti přírody i dostupnou z hlediska občanské vybavenosti. Neděláme jen pouhé stavební projekty. Našim klientům plníme sny a přání a pomáháme jim tak vytvořit opravdový domov.