Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Střet kamionu s osobním vozem

Dopravní nehoda uzavřela Domažlickou třídu ve směru do centra

27. března 2023 14:35 , aktualizace 18:14

Doprava Nehody


     Dnes těsně po druhé hodině odpoledne došlo na Domažlické třídě v Plzni v blízkosti kruhového objezdu u Makra a ve směru do centra města k dopravní nehodě, během které se střetlo osobní vozidlo Peugeot s nákladním vozem DAF. 

     Na místo okamžitě vyrážely všechny záchranné složky a po dobu jejich zásahu byla Domažlická třída uzavřena.

     Podle informací přímo z místa jel kamion v levém pruhu a při přejíždění do pravého pruhu přehlédl souběžně jedoucí vůz Peugeot, narazil do jeho zadní části a přetočil ho před sebe.
     Hasiči zajistili místo události a provedli protipožární opatření, zatímco záchranáři si do péče převzali a po ošetření na místě do nemocnice transportovali spolujezdkyni z vozu Peugeot.

     "Policisté na místě provádí šetření, informace o příčině dopravní nehody doplníme později," uvedla nám mluvčí policie. V současné chvíli je možné pouze uvést, že oba řidiči měli dechové zkoušky na alkohol negativní.

Aktualizováno:

     "Řidič nákladního vozidla narozený v roce 1968 jel z kruhového objezdu směrem do centra. Na Domažlické při přejíždění z levého do pravého jízdního pruhu se pravou přední částí střetl s levou zadní částí osobního vozu Peugeot, které jelo v pravém jízdním pruhu. Dechové zkoušky řidičů byly negativní," popsala nehodu mluvčí policie.


 


 


Optika Ofitop

Oční optika pro děti a dospělé - nadstandardní péče o Váš zrak.