Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Auto skončilo v lese, řidič v nemocnici

Policisté šetří okolnosti včerejší večerní dopravní nehody

Autor: Petr Novák čtvrtek 28. března 08:01 , aktualizace 09:10

Nehody

Partner článku – Za oponou


     Včera kolem šesté hodiny večer došlo na silnici II/199 mezi Novou Hospodou a Malovicemi na Tachovsku k dopravní nehodě, během které osobní vůz po vyjetí ze silnice havaroval do lesa.

     Na místo vyjely všechny záchranné složky, hasiči zajistili prostor, provedli protipožární opatření a poskytli předlékařskou pomoc zraněnému muži.
     "Muž narozený v roce 1950 utrpěl lehčí zranění, se kterým byl výjezdovou skupinou transportován na Akutní příjem Fakultní nemocnice Lochotín," uvedla tisková mluvčí záchranářů.

     "Řidič narozený v roce 1950 jel s vozidlem Škoda Octavia ve směru jízdy od obce Malovice na obec Nová Hospoda, podle dosud zjištěných informací při projíždění prudké levotočivé zatáčky uvedl vozidlo do smyku a havaroval v levém silničním silničním příkopu, kde se vozidlo přetočilo na střechu a dále zpět na kola. Požití alkoholu bylo vyloučeno dechovou zkouškou, příčinou a okolnostmi dopravní nehody se policisté nadále zabývají," doplnila mluvčí policie.

Foto: HZS

 


Za oponou

Jistota skvělého jídla a pití, vynikající gastronomické zážitky, unikátní a inspirativní prostředí... Chutě. Radost. Zážitky. ZA OPONOU.