Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Těžce opilý řidič ujel od nehody

Boural na křižovatce Šumavská x Ukrajinská, chytili ho u Nového divadla

Autor: Jana Holá neděle 24. března 08:40 , aktualizace 12:13

Alkohol Cizinci Zadržení pachatele

Partner článku – Inter distribution


     Dnes krátce před půl pátou ráno došlo v Plzni na křižovatce ulic Šumavská x Ukrajinská k dopravní nehodě, během které osobní auto narazilo do semaforu a řidič poté z místa ujel. 

     Po vozidle i jeho řidiči samozřejmě okamžitě začalo pátrat několik hlídek policie a zastavit se ho podařilo naproti Novému divadlu. Za volantem vozu byl těžce opilý Ukrajinec.

     "Řidič narozený v roce 1992 jel s vozidlem Škoda Fabia směrem od Mikulášského náměstí a na křižovatce Šumavská x Ukrajinská narazil s vozidlem do semaforu. Pokračoval v jízdě a následně byl předepsaným způsobem zastaven policejní hlídkou u křižovatky Jízdecká x Palackého náměstí.
     Dechová zkouška na přítomnost alkoholu byla u řidiče pozitivní s výsledkem 2,72 promile. Policisté z dopravního inspektorátu Plzeň-město muži na místě zadrželi řidičský průkaz a zahájili ve věci úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky,"
doplnil nám informace mluvčí policie.

Inter distribution

Prodejce špičkových značkových klasických i farmářských skleníků a doplňků k nim - přímý dovozce. Vše pro zavlažování skleníků i zahrad. Poradenství a servis.