Foto

Dodávka se po nárazu sanitky převrátila

Při dvou navazujících dopravních nehodách byli zraněni čtyři lidé

29. listopadu 2022 17:51 , aktualizace 17:54

Dálnice Doprava Nehody

Partner článku – Prestol Holding

     Včera po druhé hodině odpoledne došlo na dálnici D6 mezi Karlovými vary a Sokolovem za sjezdem na Nové sedlo k dopravní nehodě, při které se přepravní sanitka soukromé firmy střetla s dodávkou Mercedes. Ta se po střetu převrátila do příkopu.

     Na místo vyjely všechny záchranné složky, hasiči zajistili místo nehody a policisté dálnici ve Směru na Sokolov uzavřeli.

     "Sedmatřicetiletý řidič převozní sanitky nedodržel bezpečnou vzdálenost a zezadu narazil do před ním jedoucí dodávky Mercedes řízené osmatřicetiletým řidičem. Při nehodě utrpěli zranění oba řidiči a sedmapadesátiletý spolujezdec z Mercedesu," popsal tiskový mluvčí policie.
     Všichni tři zranění byli záchranáři transportováni do nemocnice, ještě předtím ale policisté u obou řidičů vyloučili požití alkoholu dechovými zkouškami. Nehodou se policisté dále zabývají.

     Několik set metrů před touto dopravní nehodou došlo po chvíli k další dopravní nehodě, tentokrát  ke střetu tří osobních automobilů.
     "Řidič vozu Renault, pětapadesátiletý cizinec, narazil do vozu Škoda řízeného pětadvacetiletým řidičem. Škoda byl po nárazu odmrštěna na vůz Volkswagen řízený devětapadesátiletým cizincem a následně do svodidel," popsal tiskový mluvčí policie s tím, že dechové zkoušky byly u obou řidičů negativní.
     Při této nehodě utrpěl zranění řidič vozu Škoda. Okolnostmi této nehody se také dále zabývají policisté.

     Dálnice byla uvolněna až před pátou hodinou odpoledne.

Foto HZS a PČR

Prestol Holding

revitalizace panelových domů • rodinné a bytové domy • monolitické železobetonové konstrukce • developerská činnost