Foto

Řidič přejel do protisměru a smetl dvě auta, v jednom z nich bohužel cestovala rodina s dětmi

Záchranáři z místa nehody do nemocnice transportovali tři děti a čtyři dospělé

pondělí 20. června 14:39 , aktualizace 14:39

Nehody Záchranáři

Partner článku – KS Therm

     V sobotu 18. června před čtvrtou hodinou odpoledne došlo na hlavním tahu z Plzně na Nepomuk mezi Chocenickou Lhotou a Sečí k dopravní nehodě, při které se střetly tři osobní vozy.
      Z místa bylo hlášeno několik zraněných, takže k nehodě vyjely všechny záchranné složky. Hasiči zajistili místo události a protipožární opatření, zatímco záchranáři si převzali do péče sedm osob. "Čtyři dospělé a tři děti mladší patnácti let jsme transportovali na Fakultních nemocnic na Lochotíně a na Borech," uvedla tisková mluvčí záchranářů.

      Jak k nehodě došlo popsala tisková mluvčí policie: "Řidič vozu Seat Alhambra narozený v roce v roce 1968 jel ve směru od Chocenické Lhoty na Seč, kdy se asi jeden kilometr za Chocenickou Lhotou plně nevěnoval řízení a na přímém úseku přejel do protisměru. Tam se nejprve střetl s protijedoucím osobním vozem Hyundai řízeným ženou narozenou v roce 1964, který nárazem odhodil mimo silnici, a následně s osobním vozem Volkswagen Sharan řidiče narozeného v roce 1981.
     Při nehodě byl zraněn řidič Seatu, řidička vozu Hyundai, řidič Volkswagenu a jeho spolujezdkyně narozená v roce 1981. Ve Volkswagenu také utrpěly zranění tři děti, dvě děti, konkrétně dvě dívky narozené v letech 2009, 2011 a chlapec narozený v roce 2014."

      Policisté u všech řidičů vyloučili požití alkoholu dechovými zkouškami a nehodou se dále zabývají

Foto HZS

KS Therm

Nabízíme instalatérské, topenářské a plynařské práce včetně revizí. Dodáváme a montujeme tepelná čerpadla, solární systémy, rekuperace, kogenerační jednotky, kotle, podlahové i stěnové topení či kompletní systémy vytápění. Provádíme zateplování budov, výměny oken a stoupaček i kompletní koupelny.