Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Střet kamionu a dvou osobních vozů

Na couvající kamion špatně zareagovali řidiči dvou osobních aut

25. listopadu 2022 14:33 , aktualizace 14:33

Doprava Nehody

     Včera kolem půl desáté večer došlo na silnici mezi Chodovou Planou a Trstěnicemi k dopravní nehodě dvou osobních aut a jednoho kamionu. 
     Z místa bylo hlášeno zranění ženy, takže k nehodě vyjely všechny záchranné složky. Hasiči zajistili místo nehody a provedli protipožární opatření, zatímco záchranáři si do péče převzali a po ošetření do nemocnice transportovali řidičku jednoho z osobních vozidel.

     Jak k nehodě došlo popsala tisková mluvčí policie: "Řidič nákladního vozu s návěsem narozený v roce 1983 zde couval do areálu firmy, když ve směru od Trstěnic přijížděla řidička narozená v roce 1994 s vozem Kia. Ta na couvající nákladní vůz zareagovala strhnutím řízení vpravo, přičemž levou stranou vozu narazila do návěsu a poté přední částí vozu narazila do betonového sloupku.
     Následně k místu ve směru od Chodové Plané přijel řidič narozený v roce 1997, který s vozem Škoda Fabia nepřizpůsobil rychlost jízdy, při brzdění se dostal do smyku a vyjel vpravo mimo vozovku, kde narazil do betonové propusti."

     Policisté u všech účastníků nehody vyloučili požití alkoholu dechovými zkouškami a nehodou se dále zabývají.

     Po dobu zásahu záchranných složek a šetření nehody byla silnice uzavřena.


 


Klimahome

Specialista na klimatizace a tepelná čerpadla. O klienty se postaráme od A do Z: poradíme s výběrem, zaměříme, připravíme kalkulaci projektu na míru, profesionálně nainstalujeme a postaráme se o záruční i pozáruční servis. Dokážeme pomoci i se zajištěním financování a vyřízením dotace.