Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Řidič z místa nehody utekl

Policie pátrá po řidiči, který naboural do stromu

3. května 2023 16:06 , aktualizace 16:08

Nehody


     V pondělí 1. května krátce po půlnoci došlo ve Slovenské ulici v Karlových Varech k dopravní nehodě, při které osobní vůz Volkswagen narazil do stromu a betonového patníku.

     K nehodě vyjely všechny záchranné složky, v havarovaném voze ani okolí ale nebyl nikdo nalezen. Hasiči proto zajistili místo nehody i protipožární opatření a zlikvidovali uniklé provozní kapaliny pomocí sorbentu. Policisté mezitím pátrali po řidiči a zjišťovali, co se na místě vlastně stalo.
     "Zatím nezjištěný řidič jel od přehrady Březová, při průjezdu levotočivou zatáčkou zřejmě nepřizpůsobil rychlost, dostal se do smyku a vjel vpravo mimo vozovku, kde narazil do stromu a betonového patníku. Ačkoli mu to zákon ukládá, řidič nehodu neoznámil a z místa odešel," popsal tiskový mluvčí policie s tím, že policisté v tuto chvíli zjišťují podrobnosti nehody a hlavně, kdo vůz v době, kdy k ní došlo, řídil.

Foto PČR


KS Therm

Nabízíme instalatérské, topenářské a plynařské práce včetně revizí. Dodáváme a montujeme tepelná čerpadla, solární systémy, rekuperace, kogenerační jednotky, kotle, podlahové i stěnové topení či kompletní systémy vytápění. Provádíme zateplování budov, výměny oken a stoupaček i kompletní koupelny.