Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Teprve osmnáctiletý opilý řidič vletěl s autem na stavbu

Železná trubka během nehody auto doslova probodla

3. května 2023 11:36 , aktualizace 11:41

Alkohol Doprava Hasiči Nehody


     V pátek 28. dubna před půl dvanáctou v noci došlo v ulici Na Vyhlídce v Karlových Varech k vážné dopravní nehodě, při které osobní vůz Renault po vyjetí ze silnice vletěl ze svahu na stavbu, kde se po nárazu do kůlny převrátil a doslova napíchl na lešenářskou trubku.

     K nehodě vyjely všechny záchranné složky, hasiči zajistili místo události a provedli protipožární opatření, zatímco záchranáři si do péče převzali mladého řidiče. Ten byl po ošetření transportován do nemocnice s lehkým zraněním.

     "Osmnáctiletý řidič jel s osobním vozem ve směru od Bezručovy ulice, když při projetí pravotočivé zatáčky zřejmě nepřizpůsobil rychlost jízdy, dostal smyk a vyjel vpravo mimo silnici, kde narazil do oplocení domu, pokračoval vzduchem dál ze svahu pod úroveň vozovky a narazil do kůlny.
     Mladík se po nehodě podrobil dechové zkoušce na alkohol, která vyšla s pozitivním výsledkem 1,18 promile. Policisté mu proto zadrželi řidičský průkaz, zakázali další jízdu a ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky,"
uvedl k nehodě tiskový mluvčí policie.

     Vrak vozu museli po zadokumentování nehody hasiči zpět na silnici vyzvednout pomocí jeřábu.   

Foto HZS


Plzeňské želvy

Plzeňské želvy je tradiční plzeňské služba na odvoz vozu klienta. Fungují nepřetržitě již od roku 2008 a od té doby odvezly přes 200 tisíc vozů a přispívají tak k větší bezpečnosti na silnicích v Plzni a okolí. Odvoz vozu si můžete volat 7 dní v týdnů na čísle 607 202 202.