Aktuálně Foto Video

Dnes ráno v Lobzích přepadli pošťačku

Neznámý pachatel na ženu namířil pistoli a požadoval peníze

pátek 9. listopadu 09:53 , aktualizace 15:32

Loupež

Partner článku – Bezpečnostní služba Sany Guard


     
Dnes před devátou hodinou ráno došlo v Plzni v ulici Pod Vrchem k loupežnému přepadení poštovní doručovatelky.
      K napadení došlo v domě číslo 41 a podle našich informací na vyděšenou ženu zatím neznámý pachatel či pachatelé měli namířit krátkou zbraní a požadovat vydání peněz, které mu žena v obavě o svůj život vydala a pachatel z místa utekl.
      Na místo v krátké době dorazilo několik hlídek policistů, kteří začali okamžitě propátrávat okolí. 
     "Šel jsem okolo když v tom přijelo asi 6 policejních aut ze kterých vyskákali policisté ozbrojeni samopaly a začali prohledávat okolí, na místě uklidňovali rozrušenou doručovatelku a uzavřeli prostor před vchodovými dveřmi do paneláku," popsal nám svědek.
      Na místo poté dorazil výjezd kriminální policie a technik, který začal zpracovávat veškeré stopy na místě činu.

AKTUALIZACE 14,20:  Plzeňští kriminalisté v souvislosti s případem loupeže pátrají po dvou mužích

     Dle mluvčí policie se nakonec ukázalo, že ženu, která v danou dobu doručovala zásilky a písemnosti, přepadli dokonce dva muži s dosud nezjištěnou zbraní, kteří poté z místa utekli neznámo kam.
     V současné chvíli na tomto případu intenzivně pracují plzeňští kriminalisté, kteří pátrají po pachatelích, prověřují veškeré zjištěné informace a dále zjišťují bližší okolnosti celého incidentu. 
     Policisté žádají případné svědky této události, aby se neprodleně dostavili na nejbližší služebnu Policie České republiky nebo zavolali na tísňovou linku 158 a pomohli s objasněním případu.


Bezpečnostní služba Sany Guard

Ostraha objektů • Pult centralizované ochrany • Montáže EZS a EPS • Patrolovací služba • Přeprava finančních hotovostí a cenin • Pořádková služba • Poradenská služba v oblasti zabezpečení osob a majetku • Recepční a úklidové služby.