Možnost inzerce na webu Krimi - Plzeň I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

"Pardon, asi jsem vám přejel auto!"

Zemědělský stroj přejel přímo přes protijedoucí vůz

pátek 8. září 15:08 , aktualizace 16:52

Hasiči Nehody

Partner článku – www.sjednejto.cz


     Včera kolem druhé hodiny odpoledne došlo v Dnešicích ke kuriózní dopravní nehodě, během které za traktorem vlečený postřikovač přejel přes osobní vozidlo.

     Dopravní nehoda se naštěstí obešla bez zranění, na místo ale museli krom policistů vyjet i hasiči, protože postřikovač se po nehodě převrátil mimo silnici a ramenem navíc ještě narazil do rodinného domu.

      Hasiči zajistili místo události a provedli protipožární opatření, zatímco policisté zjišťovali, jak k nehodě došlo.
     "Řidič narozený v roce 1958 jel s traktorem John Deer a s přívěsem postřikovačem stejné značky směrem na Přestavlky, přičemž přejel do protisměru, kde se levou boční částí postřikovače střetl s protijedoucím vozidlem Opel Corsa, který řídila řidička narozená v roce 1979 a poté ještě s druhým osobním vozem, tentokrát značky Ford C Max, který řídil muž narozený v roce 1980," popsala nehodu mluvčí policie s tím, že provedené dechové zkoušky byly u řidičů i řidičky negativní.

      Okolnostmi dopravní nehody se zabývají policisté z územního odboru Plzeň venkov.

Foto HZS

 


www.sjednejto.cz

Jsme tu pro ty, kteří potřebují pomoci vytvořit funkční ledovací kampaň či služby call centra. K tomu využíváme naše weby s celkovou návštěvností 000 000 uživatelů a služby profesionálního call centra s databází více než 500 000 živých kontaktů. A to vše Vám může být k dispozici. Poptejte nás!