Dnešní utkání s Baníkem policie vyhodnotila jako vysoce rizikové

Budeme samozřejmě na místě a o situaci budeme informovat

31. října 2018 13:25 , aktualizace 13:37

Fanoušci

Partner článku – Autosalon Dajbych

    V souvislosti s konáním fotbalového utkání MOL Cup 2018/2019 mezi mužstvy FC Viktoria Plzeň a FC Baník Ostrava, které proběhne dnes odpoledne v Doosan Aréně v Plzni, připravilo Krajské ředitelství policie Plzeňského kraje bezpečnostní opatření k zajištění klidu a veřejného pořádku.
    Na dodržování veřejného pořádku a bezpečnosti, především v bezprostřední blízkosti fotbalového stadionu, budou dohlížet nejen policisté z pořádkové policie i dalších útvarů a antikonfliktní tým.
    Dopravní policisté se ve větší míře zaměří na bezpečnost a plynulost silničního provozu i na parkování v blízkosti stadionu. Tímto žádáme fanoušky fotbalového utkání, aby parkovali na vyhrazených parkovištích a respektovali pokyny policistů a dopravní značení i omezení.
    Fotbalové utkání bylo vyhodnoceno ze strany policie jako vysoce rizikové a přípravě bezpečnostního opatření tak věnovali maximální pozornost. Policisté budou situaci monitorovat před zápasem, v jeho průběhu i po skončení utkání, kdy budou průběžně shromažďovat a vyhodnocovat zjištěné aktuální informace. V případě narušení veřejného pořádku jsou policisté připraveni okamžitě zasáhnout.

    My budeme samozřejmě na místě a o situaci budeme informovat.

Foto ilustrační

Autosalon Dajbych

Autosalon Dajbych – Nejvýznamnější dodavatel offroadových speciálů všem složkám IZS na Plzeňsku. Dále zastupuje tyto značky: Toyota, Land Rover, Range Rover, Isuzu, Lexus a Jaguar.