Foto

Opilý řidič se zákazem řízení způsobil vážnou dopravní nehodu

Zraněného muže museli záchranáři transportovat do nemocnice

Autor: Karel Aleš pondělí 8. června 16:26 , aktualizace 16:26

Doprava Nehody

 

     Včera krátce před pátou hodinou odpoledne došlo na silnici I/13 ve Stráži nad Ohří k dopravní nehodě, během které se střetl nákladní automobil Iveco s dodávkou Volkswagen.

     Z místa bylo hlášeno zranění osob, takže k nehodě okamžitě vyjely všechny záchranné složky.

     Profesionální hasiči z Ostrova spolu s dobrovolnými kolegy ze Stráže nad Ohří a Ostrova zajistili prostor nehody a provedli protipožární opatření, zatímco záchranáři si do péče převzali zraněného řidiče nákladního automobilu.
     "Zraněného muže narozeného v roce 1976 jsme po ošetření na místě transportovali na Emergency nemocnice v Karlových Varech," uvedla mluvčí záchranářů.

     "K nehodě mělo dojít tak, že čtyřiatřicetiletý řidič vozu značky Volkswagen jedoucí ve směru z Ostrova do Chomutova zřejmě nepřizpůsobil rychlost a přejel do protisměru, kde následně narazil do projíždějícího nákladního automobilu, jenž byl nárazem vytlačen do rodinného domu.
     Dechová zkouška u řidiče vozu Iveco vyšla s negativním výsledkem, zatímco u řidiče vozidla značky Volkswagen vyšla dechová zkouška s pozitivním výsledkem 0,82 promile. Lustrací policisté zároveň zjistili, že není držitelem potřebného řidičského oprávnění," doplnil nám mluvčí policie s tím, že další jízda byla tomuto řidiči samozřejmě zakázána a policisté se nehodou dále zabývají.

Foto HZS

Ecocity taxi

Není Vám lhostejná příroda? Přejete si cestovat pohodlně a zároveň být šetrní k životnímu prostředí? Ať už preferujete ekologickou nebo luxusní jízdu, s námi máte na výběr. Naše flotila je vybavena moderními a velice komfortními vozy ŠKODA Octavia CNG, ŠKODA ENYAQ iV.