Foto

Do aut dvou řidičů řešících nehodu narazil další vůz

Střet tří vozu blokuje dopravu na mostě generála Pattona

pátek 1. února 23:45

Doprava Nehody

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

     Dnes po desáté hodině večer došlo na mostě generála Pattona ve směru na Lochotín krátce po sobě hned ke dvěma dopravním nehodám.
     K první nehodě došlo na nájezdu na most, když se vietnamský řidič Volkswagenu Sharan, odbočující z Palackého náměstí vlevo, nedržel ve svém jízdním pruhu a bočně narazil na souběžně jedoucího vozu taxi, jedoucího v pravém pruhu.
     Řidiči obou vozů zastavili v pravém pruhu, aby nehodu vyřešili, řidič Sharanu, který zastavil jako druhý, však podle informací z místa nezapnul výstražná světla. Zřejmě proto jeho vůz přehlédl řidič Škody Octavia, který do stojícího Volkswagenu zezadu narazil a odhodil ho až na vůz taxi.
     Při ani jedné z nehod se naštěstí nikomu z účastníků nic nestalo, nehoda blokuje pravý jízdní pruh a šetří jí policisté.


Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!