Foto

Do dodávky nacpal pětadvacet dělníků

Šťastní cizinci seděli na sedačkách, šťastnější na nich a ostatní stáli všude, kde se dalo

2. února 2021 14:54 , aktualizace 15:54

Cizinci

Partner článku – Mraknet

     V pátek 29. ledna kolem půl šesté ráno zastavili policisté v Čečkovicích dodávku značky Mercedes Sprinter, která jela směrem na Novou Hospodu. Při kontrole vozu pak policisté nevěřili vlastním očím, dvaatřicetiletý řidič totiž do dodávky, která je určená pro osm cestujících a řidiče, napěchoval celkem šestadvacet cizinců, jednalo se o dělníky, které řidič vezl do jedné z místních montoven.
     Šťastní cizinci seděli na sedačkách, šťastnější na nich a ostatní stáli všude, kde se dalo. Řidič policistům vysvětlil, že takto nahrazuje autobus, který je údajně rozbitý. Podle svědků, kteří nás po vydání článku kontaktovali, jde o lež a řidič takto dělníky vozí denně již delší dobu.
     Policisté nechali cestující vystoupit, řidiče vyřešili v příkazním řízení a poté mohl dál v jízdě pokračovat, samozřejmě již pouze s povoleným počtem osob. 


 


Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.