Foto Video

Do hasičů napálil řidič na letních gumách

V článku je celé video nárazu do auta hasičů

3. prosince 2019 11:48 , aktualizace 12:27

Dálnice Hasiči Nehody

Partner článku – Mraknet


    Dnes ráno kolem osmé hodiny došlo na 153. kilometru dálnice D6 ve směru z Chebu na Karlovy Vary, tedy u Kynšperka, k nehodě, která dálnici na několik hodin uzavřela.
     Respektive podle prvotních informací policie jde o dvě různé dopravní nehody na jednom místě. Nejprve zde narazilo osobní auto do svodidel, s největší pravděpodobností z důvodu nepřizpůsobení rychlosti jízdy na namrzlé dálnici. U nehody zastavili hasiči SŽDC z Chebu a do nich o chvíli později narazilo další osobní vozidlo, které podle policie nejen nepřizpůsobilo rychlost, řidič se nevěnoval řízení a navíc jel na letních gumách.
     Záchranáři z místa transportovali dva zraněné. "Naše jednotka zastavila u místa události s tím, že řidiči pomůže. Během zásahu si jeden z našich hasičů všiml, že se blíží vozidlo, které jede velkou rychlostí a nebrzdí. Toto vozidlo najelo do našeho auta zezadu. Náš kolega si zachránil život tím, že urychleně skočil za svodidla, kolega je v pořádku," uvedli hasiči.
     Záchranné složky si chválily vzorovou uličku, kterou pro ně řidiči připravili. Tuto uličku později policie použila i pro řidiče, které na dálnici otočila a odkláněla tudy auta z dálnice.
     Dálnice bude v tomto úseku uzavřena pravděpodobně do dvou hodin odpoledne, policie odklání provoz na starou silnici 606.

Foto: Hasiči a čtenáři
Video: Hasiči

 


Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.