Do Plzně přijedou Chachaři

Policisté připravují bezpečnostní opatření na nedělní fotbalový zápas

17. října 2019 09:05

Fanoušci

Partner článku – Avalon Wellness

     V neděli 20. října čeká Plzeň fotbalový duel, ve kterém proti sobě v souboji nastoupí FC Viktoria Plzeň vs. FC Baník Ostrava. 
     Plzeňští policisté budou dohlížet na veřejný pořádek před, během a samozřejmě i po skončení fotbalového utkání v Doosan Aréně, které začíná v půl čtvrté odpoledne.
     Krajské ředitelství policie Plzeňského kraje v této souvislosti přijalo bezpečnostní opatření, při kterém se policisté budou zaměřovat na zajištění klidu a veřejného pořádku a budou dohlížet na bezpečnost a plynulost silničního provozu, a to nejenom v okolí samotného fotbalového stadionu, ale i na celém území plzeňské metropole.
     Cílem bezpečnostního opatření bude zajistit bezproblémový průběh této akce, do opatření jsou zapojeni policisté ze služby pořádkové policie, ze služby dopravní policie i ze služby kriminální policie a vyšetřování. Nebudou chybět ani policisté z antikonfliktního týmu a policisté z oddělení služební kynologie.
     Pozornost bude věnována vlakovému i autobusovému nádraží a příjezdovým trasám do Plzně.
     Při realizaci bezpečnostního opatření plzeňští policisté úzce spolupracují i s pořadatelskou agenturou. Před utkáním, v jeho průběhu i po jeho skončení budou policisté monitorovat situaci za využití mobilního monitorovacího centra.
     Nutno také zmínit, že mohou vzniknout problémy s parkováním. Policie tedy doporučuje zaparkovat vozidla v okrajových částech města Plzně a do centra se dopravit městskou hromadnou dopravou nebo pěšky. Z důvodu zachování bezproblémové dopravní situace žádá policie všechny, kteří přijedou na utkání, aby dbali pokynů policistů.

Foto ilustrační 

Avalon Wellness

V chladném zimním počasí nás více, než kdy jindy, láká vyhřátá sauna nebo třeba vířivka plná bublinek. Kam se vydat za těmito relaxačními zážitky? Ať už jsou vaše nároky jakékoli, na své si přijdete v Avalon Wellness.